beni kandırdılar

beni kandırdılar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin geçen haftaki Adana ziyareti sırasında, çiftçi olduğu izlenimini veren bir kişi, bir çuval soğanı, para etmediği gerekçesiyle Akşenerin önüne döktü. Ancak, İsyankâr çiftçinin soğan üreticisi değil emekli Mehmet Bülbül olduğu ortaya çıktı. Ceyhanda yaşayan 2 çocuk babası Bülbül, şöyle konuştu:DSİden emekliyim. Torunlarımla birlikte eve dönmüştüm. Meral Akşener geliyor, çiftçilerin eylemi var dediler, ben de gittim. 3 torba soğan vardı. İYİ Partililer, beni dolduruşa getirip, Meral Akşener geldiğinde soğanları dök dediler.

Nasıl döktüğümü de hatırlamıyorum. Soğanlar da benim değildi. Herkes gidince ben de çöpe gitmesin diye soğanları toplayıp sahibine verdim. Keşke oraya gitmez olaydım. Hatasız kul olur mu? Yaptığımdan çok pişmanım. İYİ Partililer, beni siyasete malzeme yaptılar.
Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Devlet Bahçeliden, bakanlardan ve milletvekillerinden özür diliyorum. Biz MHPliyiz.
Başka insanlar da bunların provokasyonuna gelmesinler. Oğlumu yeni evlendirdim. Bu nedenle kredi çekmiştim. İki katlı evimiz, bir traktörümüz, bir otomobilimiz ve bir kamyonetimiz var. Köyümüzde de zeytin ağaçlarımız var. Maddi durumumuz kötü değil.

208 Tıklama


Diğer Galeriler


KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE